Lietuviška komedija

Šeima

Anglijos kino teatruose

London (Romford)

– Gruodžio 2d. | 18:00

– Gruodžio 2d. | 19:00

„Premiere Romford” (N-18)

Level 3, The Mercury Mall, Mercury Gardens, Romford RM1 3EE.

 N-18

Boston

– Gruodžio 1d. | 18:00
„Savoy Boston”
32-44 West St, Boston PE21 8QH
N-18

King's Lynn

– Gruodžio 1d. | 20:00 

„King’s Lynn Corn Exchange”
Tuesday Market Pl, King’s Lynn PE30 1JW

N-18

Nottingham

– Gruodžio 1d. | 18:00 
„Savoy Nottingham”
233 Derby Rd, Nottingham NG7 1QN
N-18

Corby

– Gruodžio 1d. | 18:00
„Savoy Corby”
Parkland Gateway, George St, Corby NN17 1QG
N-18

„ Šeima“ Anglijos kino teatruose

Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: N-18
Visi seansai Anglijoje yra nuo 18 metų. Jaunesni asmenys, atvykę į kino seansus, deja, nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų

Sename dvare miesto pakraštyje kelis kartus per metus įvyksta neįprastas dalykas – iš jo galvotrūkčiais pasprunka persigandę jaunuoliai. Šiame dvare gyvena konservatyvi ir griežtas tradicijas puoselėjanti šeima: šimtametis prosenelis, griežta močiutė, kurios žodis lemiamas šeimos susirinkimuose, du močiutės sūnūs, jų žmonos, vaikai ir močiutės pusbrolis. 

Vieno iš sūnų duktė sulaukė tokio amžiaus, kai jau gali susirasti rimtą draugą ir ištekėti. Tačiau šiuo atveju galutinį žodį taria šeimos taryba. Šeimos nariai atidžiai renkasi iš būsimų kandidatų, kiekvienas išsamiai išklausinėja į svečius atėjusį būsimą jaunikį. Sprunkantys jaunuoliai – tai galimi kandidatai, kurie neištvėrė šios kvotos ir nusprendė pasitraukti. Galiausiai būsima nuotaka netenka kantrybės ir pareikalauja, kad šeimos nariai nustotų kištis į jos gyvenimą. Šeimos nariai pasitaria ir nusprendžia būti nuolaidesni.

Po kelių mėnesių mergina praneša šeimos nariams, kad šį vakarą galbūt ateis jos naujas draugas ir paprašo elgtis su juo gražiai. Šeimos nariai nekantriai laukia kandidato į žentus. Tą patį vakarą į dvarą įsibrauna pagarsėjęs nusikaltėlis, ketinantis apsvaiginti dvaro gyventojus dujomis ir apiplėšti juos. Nusikaltėlis pasiruošęs – prieš pusę metų jis jau apžiūrėjo dvarą apsimetęs santechniku. Nieko neįtariantys šeimos nariai palaiko nusikaltėlį būsimu žentu ir jį maloniai pasitinka. Jie pristato šeimos vertybes, gražbyliauja apie šeimos prasmę ir galiausiai nusprendžia, kad šis jaunuolis yra tinkamas kandidatas…

Kontaktai

Turi klausimų? neaišku kaip įsigyti bilietą? nori pasiūlyti renginį?
RAŠYK.
arba

Adresas

132-134 Great Ancoats Street
Manchester
M1 2JQ

Kontaktai

+45 52 73 11 83

[email protected]

Meniu

Privatumo politika

Prekių gražinimas

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.